• Wsparcie Dietetyka

Idea FitFlow

Naszą główną ideą, jest bezpłatny przekaz wiedzy, która ułatwi Ci prowadzenie zdrowego stylu życia i osiągnięcie indywidualnych celów.


Wsparcie Dietetyczne

Wsparcie dietetyczne dla klientów FitFlow opiera się na trzech fundamentach:

1. Bezpłatna odpowiedz dietetyka, na każde pytanie poprzez live czat, e-mail lub komunikator instagrama / facebooka.

2. Przepisy kulinarne, opracowane według zasad świadomego odżywiania, publikowane na instagramie i blogu.

3. Artykuły i e-book'i. Wspólnie z doświadczonymi dietetykami, opracowaliśmy spis artykułów od podstawowych do coraz bardziej zaawansowanych.

Nasze kompendium wiedzy, stanowi swoisty przewodnik od A do Z, po najważniejszych zagadnieniach takich jak np. właściwe nawodnienie organizmu, czynniki antyżywieniowe, dobre źródła białek, tłuszczy i węglowodanów itd.

Całą naszą pracę, udostępnimy Ci bezpłatnie w ramach lojalności, gdy zostaniesz naszym klientem.


W dzisiejszych czasach, choroby cywilizacyjne rozwijają się coraz szybciej, a w internecie na każdy temat można znaleźć sprzeczne ze sobą informacje.

Poszukiwania wiedzy na własną rękę, a następnie testowanie jej na sobie, jest procesem czasochłonnym i często nieprzynoszącym oczekiwanych rezultatów.

Fundamentem każdej treści pod logiem FitFlow, jest wieloletnie doświadczenie oraz holistyczna wiedza prosto z gabinetu dietetyka, podana w luźny i czytelny sposób.


Nasz przekaz ukierunkowany jest na działania prewencyjne wobec chorób cywilizacyjnych i zawsze będzie dostępny za darmo.

-> TREŚCI EDUKACYJNE

-> PRZEPISY ŚNIADANIOWE

-> OBIADY / POSIŁKI PRZEDTRENINGOWE

-> KOLACJE / POSIŁKI POTRENINGOWE


Zapisz się do newslettera, aby mieć pewność że nic Cie nie ominie !