• Zobacz jak w prostych krokach możesz zaoszczędzić nawet do 50% na zakupach spożywczych.

 

Zakupy w Supermarkecie

Popularne supermarkety stacjonarne, przyzwyczaiły nas do wygodnych i tanich zakupów. Jednak czasy się zmieniają, z biegiem lat jakość produktów spada, a ceny wzrastają.

Naszym zdaniem, obserwując jak szybko z roku na rok rosną statystyki chorób cywilizacyjnych, tylko niewielki % produktów w sklepach powinien być dopuszczony do spożycia przez ludzi. Tak, to odważna teza, jednak im szybciej zrozumiesz dlaczego, tym spokojniejszą zapewnisz sobie przyszłość.

Oczywiście, nie polecamy popadać ze skrajności w skrajność. Mrożona pizza zjedzona raz w miesiącu, o ile masz zdrowe jelita, nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu.

Jeśli jednak, przez lata spożywasz przetworzoną żywność, na śniadanie jesz kanapki ze sklepową szynką pakowaną w plastik, a pomiędzy posiłkami pojawiają przetworzone przekąski i słodkie napoje -> problemy to tylko kwestia czasu.
Większe lub mniejsze, przyjdą prędzej czy później, w zależności od tego w jakim stanie są Twoje jelita i jak odporną masz genetykę. 


Nasze Rozwiązanie

Po pierwsze, PLANUJ swoje odżywianie w następnym dniu. Dzięki temu, unikniesz podjadanie drogiego i przetworzonego jedzenia.

To co zjesz, zależy od tego co kupisz w sklepie, a to co kupisz, zależy od Twoich nawyków i przyzwyczajeń. To ile zapłacisz, zależy też od tego w jakim miejscu robisz zakupy.

Podczas darmowej rozmowy z dietetykiem FitFlow, możesz zweryfikować które Twoje nawyki powinny być jak najszybciej zmienione, a dodatkowo dostaniesz dokładną instrukcje i wsparcie we wprowadzaniu nowych, zdrowych nawyków!

---------------------

Po drugie, jeśli spożywasz mięso, zalecamy nie zjadać go w każdym posiłku, nie zwracając uwagi na jakość. Zdecydowanie lepsze dla naszego zdrowia oraz portfela, będzie ograniczenie mięsa do kilku dań w tygodniu, kupując produkty z wyższej półki i sprawdzonego źródła.

Jeśli masz problemy z układem pokarmowym, nie spożywaj mięsa z duża
ilością
węglowodanów oraz nie spożywaj napojów podczas jedzenia i do 1hpo.

---------------------

Po trzecie, robiąc zakupy w FitFlow, jesteś w stanie ograniczyć pozostałe zakupy jedynie do kupna świeżych warzyw i owoców oraz mięsa, w Twojej okolicy.

Poświęć chwile na porównanie cen np. przypraw i bakali z naszej oferty, do tej w supermarkecie a przekonasz się o jakich kwotach mowa. Zajrzyj również na OLX, tam może się okazać, że niedaleko Ciebie rolnik ma ziemniaki 3x tańsze niż w lokalnym sklepie stacjonarnym.

Jednak jeśli masz problem ze znalezieniem dostawców, napisz do nas, pomożemy :)

Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędzisz czas i pieniądze a produkty prawdopodobnie będą w dużo wyższej jakości.

---------------------

Po czwarte, robiąc zakupy w FitFlow pierwsze 5% oszczędzisz kupując jednorazowo za kwotę minimum 500zł, korzystając z kodu rabatowego: fitflow5

Dodatkowo komponując zamówienie, zwróć uwagę na oszczędność wynikającą z wybierania większych opakowań danego produktu.

Jeżeli większe jednorazowe zakupy stanowią dla Ciebie kłopot, podpytaj rodzinę lub przyjaciół i zróbcie zakupy wspólne !


Pamiętaj, jeśli któryś z powyższych akapitów jest dla Ciebie niezrozumiały, lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami poprzez live czat lub formularz kontaktowy.


Dużo zdrowia i świadomości, życzy zespół FitFlow !