• Kategorie
  • NADWĘGLAN SODU WYBIELACZ TLEN AKTYWNY 1KG SWOJSKA PIWNICZKA

Symbol: 5902751322156
12.87
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier INPOST 19.99
Kurier DPD 19.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 1.05 kg

Masz pytanie? Skorzystaj z live czatu

Zostaw telefon

Nadwęglan sodu - środek używany przede wszystkim w produkcji chemii domowej jako wybielacz. Doskonale czyści nawet silne zabrudzenia, posiada właściwości wybielające. Nadwęglan sodu Zawiera około 13,5% aktywnego tlenu, po rozpuszczeniu środka w wodzie następuje szybkie uwolnienie cząsteczek tlenu co zapewnia doskonałe właściwości czyszczące, dezynfekujące i wybielające. Nadwęglan sodu jest środkiem bezpiecznym dla środowiska, podczas procesu rozpuszczenia właśnie w wodzie rozkłada się na tlen, wodę i węglan sodu, proste związki nie szkodzą środowisku.

Sposób Użycia (jak używać nadwęglanu sodu?):
-Pranie : Nadwęglan sodu jest skutecznym środkiem piorącym i wybielającym, należy stosować go ostrożnie do prania tkanin, które mogą tracić kolory. Najlepszym sposobem jest namaczanie brudnych ubrań w ciepłej wodzie z dodatkiem nadwęglanu, lub prać w temp min 40stC , dodając 2 łyżeczki nadwęglanu do prania.

- Czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni: 3-4 łyżeczki nadwęglanu na 1 litr wody.
- Toaleta posyp muszlę w środku kilkunastoma łyżeczkami nadwęglanu i pozostaw na kilkanaście minut, wyszczotkuj, następnie spłucz wodę.
- Drewno - nadwęglan skutecznie zabezpiecza surowe drewno, przed pleśniami i grzybami, stwórz roztwór nadwęglanu i pomaluj drewniane ławki , altanki w okresie jesiennym i zimowym podczas wilgotnych dni zapobiegnie to tworzeniu się pleśni i grzybów na drewnie.

Środki Ostrożności:
H272 Może intensyfikować pożar; utleniacz.
H302 Działa szkodliwie po połknięciu.
H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
P210 Przechowywać  z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego  ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.
P220 Trzymać/przechowywać z dala od odzieży/materiałów zapalnych.
P280 Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P401 Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej 40stC

MASA NETTO: Masa netto:1kg
SKŁDNIKI: Nadwęglan sodu ponad 85% , węglan sodu mniej niż 18%
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: Najlepej użyć przed końcem: 10.2023